PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Ferienzimmersmazik Almberg

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány v apartmánovém domě: - 4 lůžkový (manželská postel, palanda), - 4 lůžkový (manželská postel, rozkládací lůžko, 1 místná postel), - 4 lůžkový (manželská postel, palanda, balkon), - 2 lůžkový (manželská postel), - 2 lůžkový (manželská postel, možnost přistýlky pro malé dítě), - 6 lůžkový (4 + 2 / 2x manželská postel, palanda) Přímo na sjezdovce v bavorském lyžařském areálu Mitterdorf (1100 m n.m.), 7 km za hraničním přechodem Strážný. Dosažitelnost z Prahy cca 2 hodiny jízdy, z ČB cca 1,15 hodiny jízdy). V lyžařském areálu je několik sjezdovek různých úrovní (1 černá, 3 modré, 1 červená - kotvy, sedačková lanovka), sáňkařská dráha s krytým pojízdným pásem, dětský Ski Cirkus, snowtubingová dráha. Více info o ski areálu na www.mitterdorf.cz. Skvělé pro rodiny s dětmi.
Vybavení a služby
Moderní, plně vybavené, apartmány s novým moderním sociálním zařízením, kuchyňka s ledničkou s mrazákem, TV i s českými programy, fén, toustovač, varná konvice). Úschovna lyží přímo v objektu. Parkovací místo přímo u hotelu v ceně. Ručníky, osušky, povlečení v ceně.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Restaurace místních hotelů: - Almberg (přímo v apartmánovém domě - sluneční terasa), - Gasthof Alpe (100 m od ubytování - sluneční terasa), - Firmianstubn (pod červenou sjezdovkou), - vrchol Almberg - srub horské služby - rychlé občerstvení. Lyžařské školy i s českými instruktory, půjčovny lyžařského vybavení, dětský koutek, ohřívárny. Možnost zakoupení skipasů přímo pod modrou a cervenou sjezdovkou. Bankomat u centrální kasy.